Від автора блогу OpenMind.com.ua – Ореста Зуба

ФОРМУЛА ПРОДУКТИВНОСТІ

Понад 100 прийомів, методів, технік та інших фішок із тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності

Зміст та анотація до книги

Електронна книга (pdf)

Аудіо книга (m4a)

Паперова книга

Про Автора

Привіт! Мене звати Орест Зуб. Я мандрівник, блогер і онлайн-підприємець.

Веду блог про подорожі, саморозвиток і онлайн бізнес – OpenMind.com.ua.

Наразі відвідав понад 100 країн на 5 континентах. Заробляю дистанційно і допомагаю це робити іншим, подорожуючи при цьому по 200+ днів у році. Я веду декілька успішних прибуткових онлайн проектів, за плечима маю неймовірну команду суперзірок, а поряд звжди знаходиться дружина-королева. Життя просто чудове.

Але так було не завжди…

Спочатку я не знав до чого вчіпитися та звідки почати. Кульмінація настала після прочитання статті 10 Причин ніколи не йти на роботу. Тож я почав розвивати власну справу для реалізації своїх найзаповітніших мрій.

Згодом я звільнився і почав займатися лише своїми власними проектами та в результаті досягнув бажаного стилю життя, при якому вдається поєднувати цікаву роботу, що надихаєе мнене та приносить користь іншим, а також вільно подорожувати світом. 

Це не кінець історії, друзі…

Я впевнений, що мій успіх невипадковий, адже цьому передували роки сумлінної праці. Хороші новини полягають у тому, що вам зовсім не обов’язково винаходити велосипед, адже можна (і варто) пройти по протоптаній стежині. Для цього я і написав цю книгу “Формула Продуктивності”, щоб кожен читач зумів скористатися із моїх напрацювань, наблизившись до реалізації і власних мрій.

Щиро переконаний, якщо вдалося мені, то вдасться і вам. Успіхів 🙂

ПРО ФОРМУЛУ ПРОДУКТИВНОСТІ

Ця книга не про те, як встигати абсолютно все. Хочемо ми цього чи ні, але це просто неможливо. Натомість автор, Орест Зуб, пропонує принципово інший більш ефективний підхід.

Обрати і сконцентруватися лише на тому, що потрібно саме вам, відкинути подалі загальноприйняті стереотипи суспільства, очікування інших, а також власні обмежуючі переконання, і просто взятися за діло.

У цій книзі зібрано більше 100 прийомів, методів технік та інших фішок тайм-менеджменту, самомотивації, а також персональної продуктивності, покликані допомогти вам впорядкувати всі існуючі справи у житті на данний момент, визначити пріоритети, згідно власних вподобань, реалізувати заповітні мрії, а також вцілому сформувати найбільш бажане яскраве повне життя.

І найважливіше! Подані у цій книзі фішки не вимагають робити від вас нічого нового. У вас вже і так достатньо є чим займатися. Новими є лише підходи до вже існуючих справ та завдань у вашому побуті чи бізнесі.

В результаті прочитання (і застосування) цієї книги ви сформуєте вашу власну формулу продуктивності, що стане дорожньою картою і провідником у світ реалізованих цілей та здійсненних мрій. Просто спробуйте і ви самі у цьому переконаєтеся!

Приклад сторінок книги

Анотація та вступне слово від Ореста Зуба

на Орест Зуб

Як регулярні ранкові прокидання врятували мені життя

на Орест Зуб

ВІДГУКИ ЧИТАЧІВ

Олена Шеремет

Доброго дня, Орест. Хотіла написать Вам, лист подяки.

Хотіла вибачитись, так як буду писати Вам на російськой мові. Не дуже вмію висловлюватися на рідній мові.

Я в январе месяце приобрела Вашу книгу, очень случайно, при этом я читала литературу совсем другого направления. Я заказала Вашу книгу и понимала, что она на укр. яз. и при этом понимала, что мне она будет очень туго даваться. И мое мнение стала ошибочным.

Ваша книга меня начали удивлять с первой строчки, все пошло как по масло, слова читались легко, Ваши мысли было легко доступные. И с каждой страничкой меня затягивало все сильней и сильней. Каждое утро у меня начиналось, с этой книгой. Так как я читала её в транспорте по дороге на работу.

Это не книга, это АРМАГИДЕЦЬ, в хорошо смысле. Очень много я узнала для себя, обычные вещь которые мы делаем каждый день, только не в том порядки. Короче, я могу много, много хорошего написать. Хочу перейти к главному.

Чему она меня научила. Первое что я сделала, купила маленький, карманный датированный ежедневник. И понеслась, я стала расписывать все планы, действовать по инструкция, и это реально работает.

Нарисовала колесо жизни, тоже понесла свои выводы. Некоторые вещи не получались, НО при этом я не сдаюсь, и пру в этом направление. Есть у меня, еще три кита, разбитые, и тоже маленькими шагами работаю.

Главное не останавливаться. Спасибо Вам, что Вы пишите такие книги, благодаря ей, я начинала по новому жить. Короче, одним простым словом.

ДАЙ БОГ ВАМ ЗДОРОВЬЯ!!!! Жду от Вас новые издательства.

Наталя

Привіт! Мене звати Наталя!

Прочитала Вашу книгу. Надзвичайно мені сподобалась, є велике бажання вже робити багато великих справ, деякі малі справи я вже зробила під час прочитання Вашої книги!

Мега круто розуміти, що є такі люди як Ви, які дають віру, що Ти можеш все, головне діяти)

ДЯКУЮ

Лілія Сушко

Щойно закінчила читати твою книжку “Формула Продуктивності” і як ти там просиш, пишу відгук. Книжка однозначно класна і однозначно корисна. Жодних серйозних претензій я до неї немаю)

Як людина з таким величезним недоліком як схильність до клятого перфекціонізму, можна би було почіплятися до дрібниць (типу того ж правопису і деяких моментів структури, коли окремі поради неначе перестрибнули в чужий розділ і це трохи заважає сприймати інформацію, але це і справді зовсім дрібне). Є і трохи суперечностей: з однієї сторони ти радиш заради мотивації давати зобов’язання наперед, але тут же радиш нерозголошувати плани…

Взагалі, я вже давно цікавлюся тайм-менеджментом і відсотків 85 порад для мене не були новиною (і я навіть трохи шкодую що читаю ці речі не вперше. Тому що коли натикаєшся на таку інфу вперше це дуже надихає, хоча те що я усе це вже десь колись читала не сильно вплинуло на те щоб я це використовувала досі…), але те, що ти зібрав усе це разом створює реально працюючу систему і це просто надзвичайно круто і дуже важливо!!!

Я прочитала усю книгу протягом дня (з невеличкими перервами) і зробила собі з неї трохи нотатків по кожному пункту. Буду ще думати над власною формулою. Однозначно я зараз відчуваю те мотиваційне піднесення, про яке ти писав і навіть під час прочитання останніх сторінок у мене виникло кілька дуже цікавих і абсолютно неочікуваних ідей, за що я вже зараз можу тобі щиро подякувати: ти певно знаєш як це буває, коли мозок починає працювати і думати щось у певному напрямку і заразом вирішуються самі собою якісь інші питання)

Для мене дуже цікавим був ось цей момент: “Так вийшло, що коли я розрізав китів і поструктурував їх всіх, то побачив, що в мене реально майже не залишилося середніх справ. Вони якось всі переїхали з середньої колонки в праву, як частинка кита. Це відбувається тому, що мрії дуже часто збігаються з реальними діями, які Ви робите.” – це якийсь інший дуже класний кут зору, про те що немає окремих справ, є кроки до мети.

Момент про викреслення хоча б 10% справ – надзвичайно тяжкий для мене і дуже актуальний. було би класно якби критеріїї були більш детальними і конкретними…

Ще цікавий розділ про Піст. Я і так не вживаю спиртного, ніколи не палила цигарок і не п’ю каву. Хіба що чай чорний п’ю – то може від цього відмовлюся… І так само як ти не маю і не дивлюся ТВ чи інших джерел “новин” з 16 років, коли переїхала жити сама на 700 річчя (або в мене глюки або ти теж жив у тому районі і їздив тими ж маршрутками… :)) І, боже, як мене тіпає коли я в своїх домашніх приходжу і в них той ящик паскудний не вимикають ніколи! :))

Тож, Оресте, дуже дякую тобі за цю книгу і за все що ти робиш: це не пусті слова, коли ти кажеш, що змінюєш світ і допомагаєш людям – це насправді так і є в прямому сенсі слова постараюсь написати ще через 2 тижні чи усе це справді подіяло на мене, адже тоді чекаю перших помітних проміжних результатів по своїм китам.

ПС: якщо ти десь там бачитимеш індіанські піраміди, передай їм щоб вони мене дочекалися :))

Галина Меретіна

Добрый день, Орест!
Прочитала Вашу книгу, очень захотелось написать отзыв. Часто книги на украинском языке, для русскоязычных людей читать не всегда комфортно. Но Ваша «Формула продуктивности», изменила все!

Книга читается на одном дыхании, а информация воспринимается легко. Во время прочтения я делала небольшие пометки, что позволяло мне быстро найти основу, не листая книгу назад. По этим пометкам очень легко работать и сейчас. Если я забываю что-то открываю файл и там уже все есть!

Я представляю, какой титанический труд был проделан, сколько литературы было использовано, чтобы свести все в единое целое!

Думаю, Вам понравится, что чтение было «разнострановым». Пока читала – ездила по Европе, так что весь процесс был сопровожден охами и ахами от происходящего вокруг.

Что тут еще можно сказать, Спасибо за книгу!

Анрій Басараб

Являюся активним читачем твого блогу. Прочитав твою книгу, вирішив написати невеликий відгук!

В загальному – книга крута. Я знайомий з багатьма твоїми публікаціями. Вони дійсно цікаві і головне, що “працюють”. А в цій книзі все зібрано в одному місці.

Дуже цікаво, читається на “одному диханні” (я ранком сів читати, і після обіду завершив читати). Скажімо так – тут зібрано більшість того, чого людям так не вистачає.

Плюси:
– написано доступноюпростою “для народу” мовою.
– трохи жергонів і пріколів (але мені це подобається), віднесемо це до попереднього пункту.
– в книзі подано дійсно корисний матеріал. Головне ним правильно скористатися.
– немає нумерації сторінок. Більшість віднесла б це до мінусів, але я до плюсів. Ось чому: коли подано нумерацію, люди будуть звертати увагу на числа (“О, ще 50 сторінок залишилося, як багато”, або “О, ще 10-ть і кінець”). Насправді це відволікає. Коли відкриваєш книгу на повний екран ти повністю зосереджуєшся на тому, що читаєш, а не на якій сторінці ти зараз. Ось я ранком відкрив і зразу же прочитав, не відволікаючись ні на що.

Дуже подобається твоя діяльність. Думаю тебе можна ставити в приклад багатьом людям! Продовжуй так далі!

Про себе: мені 19-ть, з 17-ти працюю в ІТ сфері. На даному етапі життя задумуюся над переходом на фріланс та подорожі)

Надіюся, цей відгук буде хоч якось корисним!

Дякую за увагу, Андрій.

Юля

Тільки що закінчила читати твою книжку. І спавді надихаюча, проста як світ, але надихаюча.

І як вчасно вона трапилася мені до рук, стільки всього сталось за останній період часу, а тепер прийшов час “нічого неробіння”, просто бажання нема навіть піднятись з ліжка, а вже про якусь діяльність, я взагалі мовчу.

Надихнули параграфи стосовно роботи. Мене також цікавить робота в схожій сфері, але поки одні невдачі та розчарування, але будемо продовжувати та сподіватись досягти кращих результатів.

Усі техніки, як правило, відомі кожному, але за буденним ми забуваємо про головні цілі, і добре, що є кому про них нагадати.

Бажаю тобі творчих успіхів у роботі.
Дякую за трішечки натхнення)

З найкращими побажаннями,
Юля.

Марина

На тому тижні познайомилась з твоїм сайтом Openmind.com.ua і сказати, що я в захваті – це не сказати нічого! Дякуючи тобі, я підкріпила свою мотивацію продовжувати далі розвиватись та прагнути до більших та суттєвих цілей.

Я прочитала твою книгу та хотіла б залишити гарний відгук про неї. Особисто я багато читаю, без прочитаної книги просто не уявляю свій день! Улюблена література – це мотиваційна та фінансова. Мене дуже надихають Р. Кіосакі та Б. Шефер.

У твоїй книзі я відкрила для себе цікаву вправу – Колесо життя. Про нього я давно чула, але на практиці все якось руки не доходили зробити. Так, що книга мене підштовхнула до цього, дякую!) Сподобались тверезі думки про здоровий спосіб життя та відмову від газет, телебачення та радіо. Десь вже півроку практикую це і чесно скажу – життя стало набагато спокійніше та яскравіше) Дуже приємно, коли є однодумці! Просто я не фокусуюсь на негативі і стараюсь шукати тільки позитив, навіть у неприємних ситуаціях. Адже коли ти хочеш бачити щось перед собою, воно обов’язково буде оточувати тебе.

До речі, моя бабуня теж слухає радіо і коли депутати щось кричать, б’ються, а я просто не переношу цього і завжди вимикаю)

Вчора склала собі 100 справ, котрі я маю виконати за певний період часу. Це так кльово, коли ти бачиш, що список зменшується – ніби позбавився тягаря.

Світ прогинається під активних людей – це крута фраза, мені подобається!) Дуже надихає продовжувати діяти.

До того, як не зробите – не розголошуйте планів. Це дійсно так. Адже жаль, коли бачиш людей, котрі вихвалялись – вихвалялись, а до діла та результату не дійшло.

Вже тижні 2 веду щоденники успіху, ідей, пізнання та фінансів. Можу впевнено сказати, що зі мною відбуваються приємні зміни! А коли почала планувати свій день, то взагалі – легше дихати стало)

Тепер у мене кожного дня запланована година для дослідження та вивчення твого ресурсу. Оскільки я ще маю декілька більш-менш вільних тижнів перед навчанням, я хочу ґрунтовно підійти до пошуку інформації на твоєму сайті та її вивчення.

І дуже важлива річ – я почала вести свій блог! Поки що звичайно, не прибутково, але я дуже рада, що почала!) Дякую тобі та твоєму сайту за чудову та корисну інформацію!

З повагою, Марина.

Максим Бондаренко

Декілька слів про книгу:

1) Вона дуже вміло написана і в результаті дуже просто читається. От знаєш можна їсти суху рисову кашу, а можна з підливою. І з підливою набагато смачніше та навіть швидше з’їдаєш. Так от твоя книга – з підливою)

2) Реально круті фішки, які я спробую використовувати.

3) Мені дуже сподобалося, що ти пишеш багато прикладів зі свого власного життя.

4) Я проводитиму тренінг на тему тайм менеджмент. Збираюся використати матеріали з твоєї книги та звісно ж зі свого власного життя. Як ти й писав у розділі “Що робити далі”)

Велике дякую,
Максим Бондаренко.

Микола

Вітаю, Оресте. Прошу, відразу, вибачити, якщо ображу, але я буду спілкуватися на “ти”. Мені дуже імпонують більшість твоїх думок, викладених в вищезазначеній книзі. Я сам – психолог по освіті, і за своє, хоч не довге, але “психологічно насичене” життя читав багато всякого… Але твоя книга – це справді Щось.

В цілому, я з цікавістю переглядав твій сайт (який, до речі, порекомендувала моя старша сестричка – все завдякі їй), і було реально цікаво почитати твої поради по мотивації. Але, признаюсь, спочатку ставився скептично. Але коли я дочитав до однієї з перших вправ, там де потрібно написати 50 справ, а потім їх потрібно ділити… “И тут я понял – что меня накрыло”)

Бачиш, є абсолютно ідентична вправа в “знатних психологів”, і виглядає вона майже так само, тільки замість “справ”, вони просять написати – цілі/мрії/бажання, типу – купити яхту, політати на дельтаплані, відчути любов. В чому суть: на це завдання виділяється фіксований час, як правило 3-5 хвилин, і за цей час людина повинна написати максимальну кількість “бажань”… Якщо кількість перевищує 7 (!!!) – це значить, що людина активна і так далі… ФІГНЯ!)

Прочитавши твої вказівки – я зрозумів… коли починаєш задумуватися про ті мілкі завдання, які всерівно треба робити, і виливаєш їх на папір – стає реально легше. Думки структуруються, і особисто я, навіть в процесі записання, вже обдумував як і коли я зможу поробить “середні” справи (це при тому всьому, що я начитався мотиваційної літератури так, що з вух витікає :))

Також, я передивився, мабуть уже усі безкоштовні, записані тобою, ролики і переслухав аудіозаписи (що було доступним – те і поглинав. Серйозно думаю над тим, щоб купити ще якийсь з твоїх інфотоварів. Хоча, з більшим задоволенням, я б хотів попрацювати з тобою.

Щоб ти став моїм наставником. На скільки я розумію, ти набираєш групу раз в кілька місяців… Значить в мене, по-перше, є час спробувати більш-менш звикнути до твого темпу-режиму роботи (я зараз працюю на державній роботі, і чесно кажучи я просто сходжу з розуму; я реально перетворююсь на офісний планктон) – почну впроваджувати твої поради в життя, і подивлюсь що буде) А потім, з часом, спробую набитися тобі в учні. (ну коли, принаймні, навчусь раціонально витрачати свій час, а не просижуватися в онлайн, і не тільки, іграх… я затятий геймер.

Можливо, скажу банальні слова, але мені важливо писати зараз цей лист. Читаючи твої статті, я відчуваю, що знайшов людину, близьку по духу, але яка вже досягла висот в своєму житті, і мені є на кого рівнятися.

Мабуть, задовгий вийшов відгук… Звеняй, якщо щось не так)
Микола.

Марта Мерцало

Доброго дня Орест, мене звати Марта, я як і Ви Львів’янка.

Мені сподобалась Ваша книжка, вона багато в чому схожа на творчість Джима Рома.

Ви дуже гарно і ясно викладаєте думки. Книжка насправді дуже хороша.

Єдине чого мені бракувало це конкретності. Багато ідей, багато метод, хороші звичайно, але мало прикладів використання їх на підставі реаліїв з життя. Напевно, вона тоді була б обширнішою і більш розгорнутою.

Не можу сказати, що мені не сподобалось…але всетаки під час читання було постійне відчуття що чогось не вистарчає!

Бажаю Вам надалі хороших успіхів і усього найкращого.

Теплий привіт зі сніжного Львова,
Марта

Тарас

Прочитав твою книжку, скажу чесно, книжка хороша і мені сподобалась!

Хоча мені здається лише певна група людей, які дійсно хочуть змінити своє життя, зможуть з неї щось взяти, а решта прочитають і скажуть: “О класна книжка , я так тоже хочу!!!”, а через тиждень-два все забудуть…

Мені здається, що мало людей можуть змінити своє життя, більшість звикли йти за течією, а спробувати піти проти неї, або просто вийти на берег не можуть, бояться міняти щось, а живуть лише мріями!

Мені, наприклад, найбільше подобається книжка Коельо “Алхімік”, вона допомогла мені переосмислити своє життя і дала зрозуміти, що я хочу!

Я розбиваю своє життя на періоди, вчився в школі поступив в універ і все про школу забув. З друзями не бачився після випускного, на зустрічі не ходжу, десь колись побачимся і все, після універу так само пішов на роботу і забув про всіх, спілкуюсь лише з певним колом одногрупників.

Мені подобається починати все заново, находити нових знайомих, а не думати і згадувати минуле!

Підтримую твою ідею не дивитись телевізор і не розказувати про свої ідеї. Також, не люблю позичати гроші іншим (просто надоїло це) -тепер просто кажу людям які хочуть грошей -йди зароби, піди на день пороздавай листівки і будеш мати тих сто гривень, що я тобі мав дати і не думатимеш як їх відати. Після цього ця людина більше в мене грошей не просить.
Категорично не підтримую соцмережі вважаю їх злом)))))) Мені дивно як можна постійно там сидіти, міняти статуси, добавляти картинки, ставити плюсики, переживати, що скажуть про твою фотографію!

Мені мабудь в дитинстві зробили прививку від всіх соцмереж))))

А щоб досягнути щось у житті треба постійно працювати і раціонально використовувати свій час. Не сидінням в контактах або перед телевізором, а переглядом цікавих сайтів з новітніми ідеями. Або цікавитись тим, що тобі дійсно цікаво, і постійно збільшувати знання і вміння в цьому…

P.S.: Попробую використати твій метод з плануванням справ, хоча думаю це буде важко, з моїм теперішнім станом речей і роботою!

З повагою Тарас!!!

Василь

Доброго дня Орест. Перш за все дякую за цікаву та корисну інформацію яку я отримав при читання книги.

Книга читається з легкістю без “напрягу”. Я прочитав більше 50 книг по сморозвитку за 2 роки але саме твоя мені сподобалась тим, що ти виклав все зрозуміло для людей. Також сподобалось те,що все коротко лаконічно про головне.Інколи читаєш книжку а там одна “водичка” і час від часу підкидають щось для контрасту цікаве. В тебе ж все навпаки як кажуть одне “мясо”, коротко про головне. Хочу також поділитись думками про деякі розділи в книзі.

Перше-це про зону комфорту. Я до недавна теж притримувався тієїж думки, що і ти, що потрібно виходити чи розширювати зону комфорту, але мені попалось інше твердження на цю тему і воно цілком протилежне. Суть його в наступному: ми живемо в зоні дизкомфорту і з неї потрібно виходити в зону комфорту а із зони комфорту в зону розвитку.

Як воно є на практиці: я наприклад живу в квартирі для мене це зона дискомфорту оскільки я хочу жити в особняку, я їзджу на роботу маршруткою, а це дискомфорт, а хочу мати власне авто, мене не задовільняє зароблені кошти на роботі знову дискомфорт, а я хочу мати власний бізнес. І таким чином мені потрібно перейти в зону комфорту, тобто для початку хочаб піти в дорогий ресторан, випити чашку кави щоб відчути, що таке комфорт, спілкуватись з людьми з того кола які ходять в ті ж ресторани і при спілкуванні вже відбудеться перехід в зону розвитку, де людина буде думати як їй досягнути того, що вона хоче і, що потрібно для цього зробити.

Друге чим хочу поділитись це про розділ де ідеться про те, що не потрібно розказувати про плани. Можливо я неправильно зрозумів дане твердження. Для мене краще коли я розповім про свої плани і це зобовязує мене до їх виконання. Я згідний з твоїм твердженням якщо людина тільки те і робить, що розповідає про плани а нічого не робить для їх реалізації.

Ще раз дякую за чудову книгу, буду рекомендувати її своїм близьким.Бажаю тобі і надалі творити такі речі і отримувати винагороду як матеріальну так і духовну та моральну.

Успіхів у всіх починаннях.

Оксана Підгурська

Доброго дня, Оресте. Я рада Вас вітати. Будь ласка, відшукайте декілька хвилин прочитати моє повідомлення.

Сьгодні дочитала вашу книжку “Формула продуктивності”. Хочу вам дуже подякувати за неї. Це круте творіння, написане зрозумілою молодіжною мовою. Книга не перевантажена повчаннями, а навпаки наповнена важливими порадами, що робить її неповторною. Ваша робота доповнила мої знання та запалила вогник у моїй сводомості, тож тепер я ворушусь разом зі своїми справами)

За вашим проханням, декілька слів про мене.

Мене звати Оксана. Мені 23 роки і я родом із Дніпропетровщини. Професійна спортсменка (спортивно-бальні танці). Цього року змушена покинути танцювальну кар’єру, тому активно намагаюся перейти працювати в онлайн.

Віднедавна працюю на Івана Боброва, він мені вашу книжку і порадив. Подорожую, відвідала більше 20 міст у різних країнах світу. Обожнюю мандрувати Україною. Більше року мешкала в Америці. Вільно спілкуюся англійською та польською мовами.

Якщо колись я зможу бути вам корисною у чому-завгодно, починаючи від танців та закінцуючи українською філологією, вищу освіту, якої я здобувала в університеті, я залюбки зроблю все можливе, для того, щоб ви досягли бажаного результату. До речі, із задоволенням вичитаю вашу книгу, якщо ця пропозиція актуальна для вас. Будь ласка, звертайтеся, у разі будь-якої необхідності.

Буду дуже рада, якщо зможу познайомитися з Вами блище та продовжити спілкування. Ви цікава особистість і мені, безперечно, є чого у вас повчитися.

Юлія Мельніченко

Мене звати Юлія, мені 25 років. Дякую за написану книгу “Формула продуктивності”.

Читала її вперше, за рекомендацією свого друга.

Цікава, легко сприймається, читала на одному диханні.

Дякую за рекомендації з приводу щоденників. Щоденник справ та ідей у мене вже давненько, але не знала як ним правильно користуватись. Завдяки Вашій книзі отримала нові знання.

Ви так влучно описали життєві ситуації. На сьогодні особливо корисно мені навчитися говорити деяким людям “Ні” за прохання щось зробити для них. Книга “Формула продуктивності” думаю буде однією з настільних книг. Багато моїх життєвих ситуацій схожі з тими, які Ви описували в книзі.

Ви писали, що особливі приємності отримуєш коли вчиш когось або є наставником. Погоджуюсь з Вами, оскільки сама працюю в навчальній сфері, навчаю дітей школі. Тут задоволення від того, що навчив піднімає емоційний рівень, радієш результату.

Вельми вдячна за таку книгу.

Успіхів Вам у творчій діяльності, щоб число 100 стало дійсно магічним.

Хом’як Олег

Оресте, доброго дня. Сьогодні дочитав Вашу книгу. Вірніше “проковтнув”)

Звуть мене Олег, з Луцька. Мені 32 роки. Працюю старшим тренером мережі фітнес-центрів, тренер- викладач ДЮСШІ (робота з інвалідами), Заслужений тренер України з пауерліфтингу.

Мене постійно переслідують думки, що я нічого не встигаю, мало знаю, витрачаю свій час дарма… думаю Ви зрозуміли про що я).

Перечитав купу цікавої літератури, але Ваша книга “зачепила” відразу, адже вона написана українцем, ще й з західної України, для людей з нашим менталітетом та нашим ритмом життя)

Дуже вдячний Вам за цю книгу! Багато що вже робив до цього, наприклад кишеньковий записник, та ще дещо.

Та Ви допомогли розібратись з соцмережами, які відбирають купу часу, з розумінням того, що саме потрібно саме мені, і скільки часу я витрачаю на чужі дрібниці.

І останнє, я любив подорожувати у дитинстві, а коли став дорослим, то вирішив чомусь, що не маю на це часу) Дякую, Ви змінили цю хибну думку!)

Щиро дякую!

 

Богдан Боберський

Привіт Оресте!

Дуже дякую за таку велику кількість корисної інформації. Книга читається на одному диханні.

Завдяки прийомам з книжки, я уже знаю чим повинен займатися, та що надолужити. Після того як почав все розписувати, то появився вагон вільного часу!

Анна Зінько

Привіт, Оресте! Мене звати Анна, мені 20, я з Києва, навчаюсь у Варшавському Університеті на праві (і мені це дійсно подобається =) ), книгу придбала на презентації у Варшаві.

Книга дуже легко читається, оскільки написана простою мовою, що скорочує дистанцію між автором і читачем, відчуваєш, ніби ви на одній хвилі.

Класно, що подано багато прикладів з життя, які показують, як діють ті чи інші методи, а ще те, що ти досить таки відкрито і щиро описував їх.

Знайшла для себе багато нових фішок, які вже активно використовую, а також цікаво було знаходити рекомендації, які теж якийсь час тому відкрила для себе (наприклад вставати з самого ранку, фотографувати їжу для самоконтролю, закластися з кимось на результат, інформаційна дієта і тд.), переконуюсь, що їх варто використовувати =).

Дуже приємно слідкувати за такими позитивними і активними українцями, побільше б таких =)

Щиро бажаю тобі успіху і натхнення!
З найкращими побажаннями,
Анна Зінько

 

Святослав Лашкевич

Книга не відкриває нічого нового чи не стандартного. Книга про дуже прості і логічні речі, але про які дуже часто забуваємо і не використовуємо. У книзі описані підходи і фішки, про які пишуть відомі світові автори у своїх бестселерах, єдине все це подається по простому, без води, конкретно і саме головне українським автором з нашою ментальністю.

Це книга практичних порад, інструкція, як змінити своє життя у кращу сторону. Я вірю, що тому хто стоїть на роздоріжжі і не може вийти з рутини, ця книга може повністю змінити напрямок життя.

Книга супер)

 

Олексій

Доброго часу доби Орест Зуб.

Моє ім’я Олексій, проживаю вже 5-й рік в Норвегії неподалік Осло, підприємець, завершую навчання в місцевому інституті.

Книгою та викладеними в ній порадами та конкретними прикладами приємно захоплений, текст написаний мотивуюче.

Одним із найважливіших/найкращих мотиваторів кожного успішного бізнесмена вважаю дружину/сім’ю. Г.Форд одного разу на день подяки приніс в будинок засмальцований маслом авт. мотор і замість конфлікту отримав зацікавленість та похвалу. Наскільки адекватна людина буде успішною залежить від того наскільки в неї вірять та підтримують найближчі!

 

Коля Станіславчук

Ваша книга “Формула продуктивності” чудова.

Багато інформації зустрічав в інших книгах, але Вам вдалось вдало все структурувати і подати це простими, зрозумілими словами.

Після прочитання неймовірне піднесення, “стан супермена” 🙂

Радий, що мені випала можливість її прочитати!

Дякую за книгу 🙂

Андрій Щербинін

Привіт Орест,

Мене звати Андрій я розробник сайтів з Києва)
Буду радий тримати знайомство.

Дуже дякую за книгу, витрачений час/кошти.
Такий собі альманах технік, методів та прийомів з самоорганізаціі – те що має бути в бібліотеці кожної людини що прагне до саморозвитку.

Для мене стало відкриттям вправа “Колесо життя”, більш наочної та простої вправи для аналізу гармонійності життя ще не зустрічав!

З найкращими побажаннями

Данил Кука

Здравствуйте, Орест.

Меня зовут Данил, мне 21 год, я студент – медик 4 курса ВУЗа города Днепр.

Минуту назад я дочитал Вашу книгу, которую мне порекомендовали.

Прочел на одном дыхании, стараясь выполнять и использовать предложенные тобою методы и фишки сразу и незамедлительно.

Я благодарен Вам за то, что это книга была реализована, это хороший материал для людей, которые хотят что то изменить в своей жизни, добавить немного рациональной критики и признаться во многих вещах самому себе.

Последняя неделя моей жизни стала весьма структурированной, каждый день я точно знаю что я должен успеть сделать и какие сроки на данные вещи. Но и не это самое важное. Важно то, что я смог определиться и точно выделить для себя вещи первостепенной важности, второстепенной и т.д.

Порой нестабильность приводит к смене приоритетов, но порой нужно заглянуть назад, чтобы знать что же делать дальше.

До встречи с книгой всегда считал себя человеком непринципиальным.

Я давно заметил, что все успешные люди – это люди с определённым набором принципов, и Вы не исключение.

Благодарю за то, что в очередной раз я смог убедиться в важности данной жизненной рубрики – принципы. Сейчас работаю над их приобретение и закреплением на уровне условных рефлексов.

Ксюша

Доброго дня Вам Оресте!

Щойно прочитала книгу ФОРМУЛА ПРОДУКТИВНОСТІ. Книга чудова та досить доступно написана. Я збираюся прочитати її ще раз, але вже послідовніше візьмуся до виконання завдань.

Щиро дякую за щирість та натхнення, яке Ви даруєте. Побільше б таких людей і Україна процвітала б із великим прогресом уже за кілька років.

Успіхів Вам та залишайтеся таким позитивним, даруючи людям щастя, радість та надію на те що все можливо (головне бажання щось робити…).

Марічка

Привіт!

Кілька днів тому придбала твою книжку Формула Продуктивності, відверто кажучи, щоб посміятися з неї у фейсбуці (деколи пишу свої враження від прочитаного). Але насправді книжка мені дуже сподобалася і згодом про це напишу.

Я прочитала цілу купу подібної літератури, тому не плекала ніякої надії, що в тебе буде щось нове чи цікаве. Усюди загалом одне і те саме. Але те, що у нас в країні є люди, які розвиваються, роблять щось корисне і не хизуються з цього, не висміюють інших є дуже класно.

Твоя формула мені сподобалася тим, що вона проста і доступна кожному, що вона основана на праці, хоча є часткове звернення до дитячої візуалізації, але деколи і це має користь.

Для себе взяла наступне – нарешті зробила список усіх справ, проаналізувала це і частину викинула; вибрала для себе дві великі справи, над якими працюю; планую тиждень наперед. Не завжди все вдається виконати, але сподіваюся, що воно з часом вкладеться у мій життєвий темп.

Дякую!

Сергій Гололобов

Дякую, Оресте!

Фраза “повільно, але впевнено”, ще ніколи не була так актуальна для мене, як зараз по відношенню до твоєї книги.

На другий день завів блокнот з відриванням кутика, як в тебе… і реально діє!!!

Колись вже я таку фішку використовував, але тоді був молодшим та менш відповідальним.

Я читаю книгу далі, але застосування технік повільне. Проте, вони ДУЖЕ органічно вписуються в моє життя.

Також, по-троху, придушив “Зеленого змія”:)

Ти дуже приємна людина і я тобі дякую!

Олена Майстра

Орест, благодарю за презентацию в Харькове – после первых 15 страниц книги произошли такие изменения: у меня закончился блокнот куда я выписала все дела под такими заголовками – семья, быт, я, работа, проекты, путешествия, мечты, идеи, покупки. И я продолжаю дополнять список. Голова действительно освобождается. Только что вернулась из магазина с новым ежедневником (я поняла насколько важно иметь УДОБНЫЙ). В общем тенденции неплохие пока. что же будет дальше…:)

Іван Бобров

Натрапив на твій блог у кінці червня цього року після захисту диплому. Багато тоді розмірковував про своє майбутнє, самореалізацію та персональний ріст. Почитав кілька статей – сподобалось: все дуже лаконічно, здавалося, що рецепт успіху простий – бери і роби. Але чомусь я зволікав з активними діями, хоча багато чого вже почав викладати на папері. Кілька разів малював “колесо життя”, робив вправи і таке інше.

Знайшов сферу, в якій хотілося б працювати – іноземні мови, але так і не вирішив, що робити зі своєю біотехнологічною освітою. Про всяк випадок вступив до магістратури КПІ, де зараз і навчаюсь, але продовжив активно прокачувати улюблену справу.

В кінці вересня мені до рук потрапила твоя “Формула продуктивності”. Я тоді був у страшенній, непроглядній депресії, взагалі не знав, куди рухаюсь і для чого живу. Але почав читати, виписувати справи, викреслювати зайве і – о диво – серед похмурого неба завиднілися перші промені світла. Книга мені здалася справжнім концентратом корисної інфи, яку можна було здобути, мабуть, прочитавши книжок 30 з тайм-менеджменту, не менше. Дуже гарна робота!

З того часу перечитав книгу тричі, вже порадив одному гарному другові та брату. Сказав, щоб читали, усі вправи робили і не боялися за необхідності повертатись назад (треба ж робити собі періодичні нагадування). Моя група (переважно дівчата) сприйняла мою сугестію з недовірою та якось навіть образилась; що ж, не дивно, у людей інші пріоритети. Я ж чітко прописав свої цілі і набрався сміливості поставити на паузу магістерську, за роботу над якою платять аж 0 грн, та взятися за те, що ДІЙСНО має значення.

Серед твоїх порад сподобалась ідея пити склянку води кожні 2 год, дійсно дозволяє ясніше мислити. Також вже місяць веду облік власних фінансів, твоя правда – їх дійсно стає більше (навіть вдалося скоротити витрати, тепер точно знаю, що не мені не потрібно). Намагаюся більше їсти овочів та фруктів, тепер салат – моя головна страва!

Власного інфобізнесу ще не створив, однак впевненими кроками до нього наближаюсь. Зараз працюю перекладачем-фрілансером та паралельно запускаю ще кілька потенційно успішних проектів. Робити все це вже “не лінь”, а коли маєш усе виписаним, питання “для чого” взагалі не виникає.

Для конкретизації глобальної цілі я скористався ідеєю про АПЕКС Макса Джабалі, про якого дізнався завдяки твоєму блогу. Дуже цікава та багатогранна особистість! Продовжуй збирати навколо себе таких людей!

Оресте, я помітив, що набагато простіше, коли тебе тягнуть вгору, ніж тягнути когось туди. Однак, я все одно сповнений ентузіазму та жаги замотивувати друзів на активний рух по життю) Можна просто усвідомити, що ТИ здатен змінити неприємні життєві ситуації і почати діяти.

Вже почав розробляти власну формулу продуктивності з положеннями на 5-ти мовах, щоб нагадування проходило через усі лінгвістичні канали)). Дуже мотивуюча річ!
Щиро дякую тобі! Ти робиш надзвичайно корисну і необхідну справу, яка допомагає людям знаходити себе у житті!

Артем Падалкін

Привіт, Орест!

Так, учора по дорозі додому почав читати книгу, а вже сьогодні застосував дещо в з прочитаного: прокинувся раніше звичайного, після цього “з’їв жабу”, влаштував собі сіесту, як ти і радив у розділі “шпаргалки”. І воно дійсно працює – в мене був довгий та цікавий день, за який я встиг зробити більшість того, шо запланував.

Я і раніше планував список цілей на рік, але сьогодні його впорядкував і проапгрейдив.

З деякими із пунктів “шпаргалки” не згоден – наприклад, кава дуже допомогає мені в творчості і тільки додає продуктивності та комунікабельності. Але то вже деталі.

Дякую за презентацію, дякую за книгу.

Було круто. Тепер треба плідно і багато працювати.

Наталя Федоряк

Ваша книга до мене потрапила завдяки моїй подрузі, яка порадила мені її прочитати.

Сьогодні я її завершила. За ці два дні, що її читаю, життя моє реально змінюється. Я, справді, „дістала” із своєї голови ВСІ свої плани та наміри і виклала їх на папір. (Жити стало легше і враження, що все у тебе під контролем.) Поділила їх на категорії і тепер йду чітко по графіку.

Та, що й казати! Не передати всіх своїх позитивних вражень. Дійсно, розумієш, що твої великі мрії не спроваджуються в життя лише з тієї причини, що ти не приділяєш їм уваги щодня та постійно.

А загалом, Ваша книга мне дуже надихнула. Її просте викладення, прості зрозумілі слова, легкість викладу, свіжий та молодий погляд на життя (що співпадає з моїм) – все сприяло легкості сприйняття та гарному засвоєнню інформації.

Особливо мені сподобалося те, що багато особистих моментів з Вашого життя та Ваше сприйняття оточуючого середовища співпадали із моїми. Це настільки додало мені оптимізму, що й годі казати. (Наприклад, це я про Ваш негативний досвід роботи в державній установі і про пошуки нової, кращої роботи та свого призначення в житті. В мене теж був такий період в житті, який психологічно було тяжко пережити. Не хотілося віритися, що, отримавши 2 вищі освіти, прагнучи до самовдосконалення, будучи високо мотивованою людиною, що це дійсно буде моїм призначенням).

Одним словом, книга мені дуже сподобалася, надихнула та додала сил та віри в майбутнє та в свою кращу долю.

Успіхів Вам у творчості, Орест!
Ще раз дякую.

Ольга Омельчук

Структура книги проста і зрозуміла, дуже легко читається – буквально на 1-му подиху! Поділ на невеличкі блоки робить текст леким для сприйняття, не загружає, але водночас доволі просто і доходчиво)). Сама мова така, ніби ви сидите переді мною і просто говорите те, що вам спадає на думку, без зайвого пафосу, складних термінів і наворотів. Просто і правдиво.

Дуже сподобалися ваші поради по організації життя, для мене це стало певним кроком у ліквідації ліні.) Скачала собі софт Smart Diary Suite, тепер пробую його використовувати.

Найбільше сподобалися і запам’яталися мені такі методики:
– виписування всіх справ і розподіл їх на три колонки (швидкі, середні і кити);
– поділ китів на менші справи;
– Колесо життя – взагалі крута штука!

Інші техніки теж сподобалися, думаю, усе треба пробувати, що ще не пробувала застосовувати. І хоч здається вся інформація вже відома раніше, багато чого знаю і з власного досвіду, але періодично треба прочитувати таку літературу для “встряски”.

Спасибі!

Я із задоволенням постаралася взяти для себе максимум, щоб втілювати в життя. Поділилася книгою з мамою і з коханим)

Дякую за вашу працю!

Ярина Сушко

Мої враження від книги: Такими штуками, як саморозвиток, продуктивність і мотивація я цікавлюсь досить давно і вже встигла начитатися Дейла Карнегі разом з Кійосакі і надивитися всяких “Секретів”)

Дуже позитивною відмінністю “Формули продуктивності” від іншого матеріалу такого штибу – лаконічність і структурованість. Це мені дуже сподобалось, адже я швидко отримала цікаву та корисну інформацію без стандартного “переливання з пустого в порожнє” та зайвої “води”.

Також мені до душі те, що ти зачепив у цій книжці не тільки якісь ментально-психологічні теми аля “мисліть позитивно – мисліть креативно”, а ще й подав слушні поради про те, як вдосконалюватись зовні.

Поради про ранковий підйом, спорт, відпочинок та особливо планування діяльності, по-моєму – ключові штуки в саморозвитку загалом, тому, що для того, щоб змінити думки, потрібно змінити спосіб життя, побут і звички. І це все дуже класно)

Загалом, хочу сказати, що я справді зацікавилась твоєю системою заробітку і стилем життя, адже це, по суті, моя мрія!

Олег Шургот

Може Ви чули, приблизно так звучить: “Для життя потрібно 10 книг, а щоб їх знайти потрібно 1000 перечитати”. На мою думку ваша книга близька до тих 10.

Дмитро Гарасим

На днях прочитав твою книжку “Формула продуктивності”.

Почав користуватись твоїми порадами (на рахунок ведення щоденника справ, про мотивацію, про те, що справи треба “рухати”, щоб був результат і багатьма іншими) і побачив, що вони реально дієві і допомагають.

Ще зверху донизу перечитав твій блог openmind, який також нереально мотивуючий.

Тому хочу тобі подякувати за твою працю і побажати тобі успіхів у всьому.

Юлія

Прочитала кннигу з великим запалом і задоволенням.

Дійсно, багато людей неначе «загнані і невдоволені собою, своєю роботою, зарплатою, все не влаштовує, але вони не здатні нічого змінити». Що є система і є обов’язки, є постійна гонка, а взамін немає відчуття щастя і свободи і запалу.. Сама належу до таких(

Мені 25 років – вчилася на соціолога/менеджера в політехнічному університеті, але сама не знаю як так вийшло, що я знайшла роботу флориста, взагалі без досвіду роботи, але з величезним бажанням навчитися. Скільки я отримувала задоволення від радісних очей замовників, від їхньої посмішки ставало так добре, що забувала і про фізичну втому.

Працювала неофіційно, потім під тиском батьків (стаж, пенсія…) пішла на роботу в Державну судову адміністрацію. Робота страшне нудна….папірці,підписи,туди сюди, повно нецікавих людей, які взагалі не знають, що вони роблять, бо роблять це на автоматі. Ось і мучаюсь, все розумію……що не цікаво,що «не хочу», що втомлююсь морально, вигораю, але чогось не вистачає щоб йти далі. Не живу, а існую, пливу за течією….

Вважаю себе творчою людиною (роблю багато чого руками – листівки технікою скрапбукінг, різні декоративні штуки, вишиваю),маю дві рідні сестрички, які так само дуже творчі і в голові виношую думки як організувати свій (наш сімейний) бізнес чи свій сайт чи магазин handmade….але поки багато страхів – звільнитися і бути без грошей?!

Якось випадково знайшла твій сайт, дуже вдячна за твої статті, за твою корисну працю, що такі люди як ти(готові підказати, допомогти, направити) ще є і світ став би кращим, якби вас побільшало. Книга дуже легка, цікава, доступна. Роблю маленькі кроки над собою, і збільшує своє бажання діяти завдяки твоїй мотивації і підказкам.

Творчих тобі злетів, мандрів і різних цікавинок. І про все розповідай, а ми, твої читачі, із вдячністю слухати,читати.

Микола Марусик

Тільки що прочитав цікаву кнугу, яку мені передав для тайм-менеджменту друг (Артем).

Справа була з півтора місяці тому, коли я бідкався, що в мене після закінчення універу якась катастрофічна проблема з керуванням часу. Я микався туди-сюди, то з роботою, то з забов’язаннями перед іншими, то з ідеями, які з мене просто фонтаном б’ють, а толку.

Так от Артем прислав мені цю книгу авторства Ореста Зуба, яку я тільки зараз взявся прочитати.

Не скажу, що особисто мені вона відкрила щось нове, але дууууже допомогла систематизувати свої думки, бажання і притензії до світу та до себе в першу чергу.

В процесі читання я пережив різні спогади успіхів і падінь: як проводячи перші концерти, організовуючи репетиційні бази, керуючи Мистецькою Платформою, так і спомини про конфлікти, їх вирішення, нові ідеї та те, як це мене завантажило на сьогоднішній день.

Книга досить проста, неформальна і читається за 2 години.

Можливо декому вона здасться надто наївною чи ідеалістичною, але повірте, вона дає достатньо структурного розуміння.

Сподіваюся іншим вона дасть ще більше ніж мені (як то кажуть мені б мати такі проблеми, які є в деяких), тому з радістю нею ділюся)

Роман Повзик

Сьогодні зранку прочитав Вашу книгу і хочу висловити вдячність.

Нових речей я там не знайшов (давно цікавлюся мотиваційною літературою), але все так класно зібрано в одному місці! Надихнуло. Давно шукав україномовних тренерів успіху.

На жаль, не зміг прослухати Ваш нещодавній тренінг, але все скачав і буду слухати так.

Хочу слідкувати за штуками, які Ви проводите (на сьогоднішній тренінг уже записався). Буду Вашим послідовником.

Сам я з Полтави. Мені 22 роки. Навчаюся в аспірантурі.

З цікавістю слідкуватиму за Вашою діяльністю.

З повагою, Роман Повзик

Аня Голіцина

Прочитала книжку “Формула продуктивності”.

Деякі принципи я до цього і сама застосовувала. Але я не бачила ще книжки більш доступнішої за простотою написаного. Може, тому, що мало читала на цю тему до того.

Кльово було читати рідною мовою. Хочу застосувати на власному прикладі твою техніку.

Семінар сподобався, хоча я приблизно здогадувалася, що такий він приблизно і буде. Але все одно багато цікавої інформації.

Я не дивлячись на те, що можна було скачати презентацію, сиділа і робила нотатки в блокноті.

Ти дуже цікаво пишеш! Бажаю тобі натхнення!

Я думаю, можна буде до тебе звертатися за порадою?

З повагою,
Аня Голіцина.

Наталя

Третій раз перечитую книгу, в різний час (з проміжком в місяць-півтори).

Кльово, корисно, нарешті почала робити те, що там написано)

Кучмистов Олексій

Поставив собі за ціль, кожного дня перед робочими справами читати твою книгу «Формула продуктивності». Дуже мотивує до активних дій.

Маю за мету покращити життя – змінити сферу роботи і сам стиль життя.

І ти допомагаєш мені в цьому!

Наталя

Дякую, Оресте. А Ви – справжній молодець! Ви допомогли мені зрушити з “мертвої точки.”

Склала для себе індивідуальний план-завдання на рік з індикаторами, що вимірюватимуть наскільки я наблизилась до мети. Загальна мета у збалансуванні сфер життя по вправі “колесо життя”, а розбивка на під-завдання по нагальних категоріях (здоров’я, родина, добробут, особисте життя, робота, хоббі та особистий розвиток). Надзвичайно корисна вправа. Те коло бачила раніше, та не вміла ним вправно користуватися. Тепер це такий собі спайдер-чарт, трохи скошений, та все ж мій (робила у Excel, у додатку). План-завдання написала на останній сторінці календаря, що висить на кухні, тож переглядатиму щомісяця. Я ж у житті project-manager)

Вашу книгу роздрукувала та проглянула. Читатиму у метро сьогодні ж, бо вдома є справи. Гарна, зрозуміла, на одному диханні. Супер-практичний довідник. Ви мене надихнули написати подібне, але це будуть поради пацієнтам, як налаштуватися на одужання під час тяжкої хвороби – мій особистий досвід боротьби із лімфомою.

Стільки писала особистих листів, підтримувала тих, хто захворів, та розумію, що матеріалу назбирала на цілу маленьку книжечку. Планую закінчити до кінця липня цього року, може і раніше)

Дякую, Оресте. Я із нетерпінням очикуватиму Ваших листів-порад і слідкуватиму за оновленнями на Вашому блозі. Щасти Вам!

З захопленням і повагою,
Наталія.

Вікторія

Прочитала вашу книгу, вражень просто через край! По перше, це українська мова. По друге, це стислість і конкретизація, може знаходила раніш не ті мотиваційні книжки, але до кінця не осилювала, аж сильно “муторні”(а саме всього багато і без конкретних висновків).

Книга-життя, я би так назвала цей витвір!!! Реально історія кожного дня, для мене великим відкриттям стало правило 100. Тепер і справді я впевнена,що все вийде! Велике дякую!

Орест

Закінчив читати твою книгу “Формула продуктивності”.

Книга написана дуже просто для сприйняття, відповідно читається легко і швидко (я затратив на неї 2 години).

Враження від прочитаного дуже позитивні, оскільки тобі вдалося в невелику к-сть сторінок помістити багато корисної інформації, яка є максимально констуктивна та насичена. Водночас послідовність та формат подання забезпечує якісне сприйняття інформації та будує в голові логічний ланцюжок необхідних дій.

Також хочу підкреслити що інформація викладена в ній є досить добрим мотиватором та спонукає до дій буквально закривши її останню сторінку.

Підсумовуючи хочу сказати що твоя особистість дійсно може слугувати прикладом для інших яким чином за рахунок постійного розвитку та самовдосконалення можна будувати життя сповнене яскравих емоцій!

Ти крутий чувак! Бажаю життєвого драйву і надалі!

Майк

Привіт, Орест.

Я вже думав припинити читати подібну літературу, прочитавши основних її представників, якими на мою думку є Кові, Трейсі та Карнегі. Та мені розказали трохи захоплених історій про твій блог і порадили цю книгу. Я не очікував почути щось нове, але той факт що книга написана ніби “на хлопський розум”, змусили мене її придбати.

Книга написана дійсно лаконічно, що мені дуже сподобалось. Тут відсутні типові американські поради, які на жаль, банально не працюють в наших реаліях і вона не орієнтована суто на бізнесменів з якимось бекграундом. Коли ти студент поради типу “Делегуйте, доручіть комусь відповідати на листи … бла бла бла” банально неможливо реалізувати.

Було би круто додати вкінці список рекомендованої літератури або авторів, які в свій час повпливали на тебе.

Всього найкращого.
Майк

 

Євген Тюрев

Привіт Орест.

Дякую за цікавий вебінар у Холоденкоклаб та твою книгу Формула продуктивності, яку купив і прочитав.

Пропрацював завдання ідеальний день та колесо життя і зрозумів куди мені необхідно рухатися і важливість втілення своїх мрій.

Дуже подобаються розділи фізіологія, тому що відчуваю легкість, прилив енергії і рівновагу коли регулярно займаюсь спортом (професійно волейболом з 19 – мені зараз 35); активні дії, бо все працює як ти описуєш-концентруєшся на 1 справі і підштовхує її, потім інша;). Круто описано про ділову переписку – все чітко і по пунктах і найголовніше тайм-менеджмент, як керувати своїм часом.

В кожному розділі коротко і чітко описані прийоми, які реально працюють, коли їх використовуєш.

Ще раз дякую за багато цікавої і корисної інформації.
Всього найкращого;)
Євген Тюрев

 

© 2019 OpenMind.com.ua – Всі права захищені