Як ви уже мабуть знаєте, недавно ми запустили партнерську програму для наших клієнтів. Якщо коротко, то мова йде про 25% комісії при оплаті за персоніфікованим лінком. Спочакту в тестовому режимі була запущена партнерка на книгу, а згодом і на сам Картель.

Наразі партнерська програма підтвердила свою діяєвість та вже працює на користь наших картельчан. Першими, хто успішно протестував новий функціонал стали Олександр Бойко та Галина Максимів. Тож я запросив їх до предметної дискусії, щоб вони поділилися власним досвідом. 

*** 

Олександр Бойко про партнерку на книгу 

Олександр приєднався у Картель відносно недавно та відразу зайняв проактивну позицію, запропонувавши у нашій спільноті ідею спільних проектів, оскільки має глибоку компетенцію в онлайн-рекламі.

В той же час ми якраз завершували інтеграцію партнерської програми. Тож я вирішив запропонувати Олександру потестувати її, в контексті рекламування книги Формула Продуктивності

Наш герой налаштував рекламу у фейсбук, використовуючи свій персоніфікований лінк та показав непоганий результат, який чітко і прозоро відображається у кабінеті клієнта. 

Як бачите на цьому скріні, статистика чітко показує наступні метрики:

  • кількість переходів 
  • кількість клієнтів
  • конверсія продажу
  • загальна сума продажу
  • зароблена комісія (25%)

Це дає можливість розуміти ефективність власних дій та шукати варіанти до оптимізації.

В будь-якому разі, якщо ви і так будете комусь рекомендувати книгу Фоомула Продуктивності, то просто знайте, що можете використати реферальний лінк та ще й отримати з цього 25% 😉 

Ось, як працює наша партнерська програма (інструкція).

P.S. Звертайтеся до Олександра, якщо вам потрібно підсилити власну діяльність ефективною рекламою. Він шарить.

*** 

Галина Максимів про партнерку Картелю

Значно цікавішою є партнерка на сам Картель, адже тут вже мова йде про регулярні комісійні. Це доволі “інтимна” справа, оскільки зі сторони може виглядати, як щось наближене до МЛМ, чого я просто не переварюю.

Натомість партнерка Картелю не має ніяких рівнів та доступна лише для учасників спільноти. Також ми не піаримо таку опцію на широкий загал, оскільки не хочемо залучати людей, котрі зацікавлені виключно в даній функції. 

Наш пріоритет у Картелі – допомагати вам розвивати власну справу. А партнерка є своєрідним бонусом, оскільки і так більшість учасників приходять по рекомендаціях. Тож партнерка – це спосіб віддячити нашим учасниками за щирі теплі слова і внесок у розвиток найкориснішої бізнес-спільноти УАнету.

Запрсивши лише чотирьох осіб, ви фактично покриваєте свою абонентську плату, оскільки 25% комісійних зараховуються щомісячно. А це уже в перспективі може перерости у непоганий пасивний дохід, якщо прийде більше людей. 

Особисто я бачу в цій новій функціїї точку росту для нашої спільноти і можливість ще ефективніше об’єднувати близьких по духу людей. 

Першою, хто успішно протестувала нову партнерку Картелю, стала Галина Максимів, котра знаходиться у нашій спільнті з самого початку ще з травня 2018 року. Пані Галина просто опублікувала два пости, у яких щиро розповіла про свій досвід у Картелі та переваги для інших людей. 

Перший пост Другий пост

Звичайно при цьому використовувався персоніфікований лінк з партнерки, щоб відслідкувати переходи. В результаті Галини у Картель приєдналося троє осіб, що не може не тішити. Ні мене, ні людей, ні саму пані Галину.

Це вже рекурентні платежі…

Як на мене, це чудова синергія, з якої виграють всі три сторони.

***

РЕЗЮМЕ

Уважно ознайомтеся з інструкцією по партнерці та використовуйте даний функціонал при нагоді. Нехай це стане органічним доповненням до того, чим ви уже займаєтеся. Також подивіться відео зверху, де герої публікації діляться власним досвідом та грамотному використанню функцій партнерки.

Ну, а ми зі свого боку будемо робити все можливе, аби допомагати вам починати або розвивати бізнес, адже вся наша спільнота працює саме заради цього. Щиро бажаю всім успіхів та до зустрічі в Картелі.